Vilniaus logistika - logistikos paslaugos

Sandeliavimas | Rūšiavimas | Ekspedijavimas

Mechanizuotas prekių iškrovimas – pakrovimas


Krovos darbus atliekame su įvairia krovos darbų technika, yra 5 autokrautuvai kurių kėlimo galia nuo 1,5 tonos iki 10 tonų vienos krovinio vietos.

Sandėliavimas A tipo muitinės sandėlyje


Atviri muitinės sandėliai. Juose ne Lietuvos prekes gali laikyti Lietuvos ir užsienio fiziniai ar juridiniai asmenys bei kitos organizacijos. Įvairių sandėliavimo procedūrų vykdytojas visais atvejais yra muitinės sandėlio savininkas.

Sandėliavimas paprastuose sandėliuose


Saugus sandėliavimas: prekių saugą teritorijoje ir sandėliuose padeda užtikrinti visą parą dirbanti fizinė apsauga, įėjimo kontrolės, bei skaitmeninio vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemos, kurios padeda užtikrinti sklandžią ir saugią sandėlių logistiką.

Prekių rūšiavimas


Prekių pakuotės pažeidimų kontrolė. Įvairių prekinių ir informacinių ženklų klijavimas.

Darbas su nestandartiniais kroviniais, pilnas dokumentų tvarkymas


Nestandartinių krovinių gabenimas – tai nestandartinių išmatavimų ar itin sunkių krovinių pervežimai kai reikalinga speciali technika.

Ekspedijavimas ir transporto paslaugas


Maršruto sudarymas ir vežėjo paieška. Dokumentų įforminimas – muitinės tarpininkavimas, draudimas, visi kiti reikalingi dokumentai.

Administracinių patalpų nuoma


Nuomojamos patalpos, įrengtos biurų veiklai, skirtos įmonėms, fiziniams bei juridiniams asmenims. Bendras patalpų plotas yra 1000 m2. Patalpos yra įvairių plotų, su šildymo, interneto, telefonų, apsaugos paslaugomis. Jose yra reikalingi baldai, sanitarinės patalpos.

Rankinis prekių iškrovimas – pakrovimas


Kvalifikuotas personalas leidžia vienu metu aptarnauti didelį transporto priemonių ir krovinių srautą.

Muitinės tarpininikavimo paslaugos


Importo/eksporto procedūros. Tranzito procedūros, T1/TIR. Intrastato ataskaitų pildymas.

Kontaktai


UAB „Vilniaus logistika“ savo veiklą pradėjo 2004 metais. Per veiklos laikotarpį įmonė sėkmingai dirbo bei vykdė plėtros planus.